Metody Znakowania

 Discharge ink

Druk Wywabowy
Metoda polegająca nie na nanoszeniu farby lecz usuwaniu pigmentu tkaniny a przy tym farbowania koloru tkaniny co powoduje że nadruk jest nie wyczuwalny na tkaninie. Technika możliwa tylko na wybranych produktach bawełnianych, ograniczona ilość kolorów bazowych, brak możliwości mieszania kolorów w technice Pantone.

 High Density Ink

High Density
Farba nanoszona w specjalny sposób, umożliwia osiągnięcia efektu 3D o ostro zarysowanych krawędziach. Najpopularniejszy efekt stosowany do uwidocznienia konkretnych elementów danego wzoru lub loga. Możliwość druku palety Pantone w tej technice. Specjalizujemy się w druku tej metody dlatego poza samym efektem druku HD możliwe jest określenie przez klienta dodatkowo wysokości tej metody druku od 200 do 500 mikronów.

 Gell ink print

Gell
Przezroczysta farba która po procesie żelowania nadruku uzyskuje efekt „kropli wody”. Wydrukowane elementy otrzymują trójwymiarową formę o lekkich mało zarysowanych krawędziach. Możliwy druk samej bazy lub mieszanie jej z konkretnymi kolorami Pantone.

 Puff Ink

 Puff
Ten typ farby podczas suszenia nadruku rośnie, tym samym zwiększając swoją objętość i uzyskując efekt trójwymiarowości. Możliwość druku palety Pantone w tej technice

 Glow in the Dark Print ink

 Glow in the dark
Zgadłeś!, farba świecąca w ciemności, jej intensywność zależy od nasłonecznienia farby. Ograniczona kolorystyka farby, możliwość wyboru farby spośród koloru zielonego, niebieskiego, lub żółtego.

 Suede Foam Ink print

 Suede Foam
Efekt zamszu, farba po wydrukowaniu ma zamszowe wykończenie, nadruk w procesie suszenia lekko rośnie dając efekt trójwymiarowego efektu. Możliwość druku tego efektu w kolorze wybranym z palety Pantone.

 Liquid Silver & Gold ink print

 Liquid silver & gold
Najpopularniejszy efekt złota i srebra w sitodruku, dzięki któremu uzyskuje my metaliczny wygląd. Druk tych farb na białym podkładzie uwidacznia efekt metalu jeszcze bardziej.

 Pearl ink print

Pearl
Farba o efekcie perły, która mieni się metalicznym kolorem w średnim i jasnym świetle. Możliwość druku w kolorystyce Pantone lub jako przezroczysty, co daje perłowy efekt do przedrukowanych kolorów, obrazów lub tekstu.

 Reflective Ink Print

Reflective Ink
Druk odblaskowy o wysokiej widoczności odbijający  padające światło. Odzież nadrukowana farbą odblaskową zapewnia lepszą widoczność dla biegaczy, rowerzystów, pracowników budowlanych i innych, dla których widoczność jest priorytetem lub pracują w nocy.

 Glitter Ink print

Glitter
Farba dzięki dodawanym drobinkom brokatu otrzymuje wygląd mieniącej się struktury. Farba charakteryzuje się bardzo dobrym kryciem. Efekt mieniącego się brokatu jest odporny na pranie.
Możliwość druku palety Pantone w tej technice, drobinki brokatu występują w kolorze złota, srebra różu, zieloni i niebieskiego.