O nas

 

Od przeszło 20 lat jesteśmy dystrybutorem odzieży i pracowanią sitodruku automatycznego, w której przede wszsystkim stawiamy na jakość, począwszy od procesu i automatyzacji produkcji, kończąć na finalnym produkcie.
Pierwszym elementem odróżniających nas od innych drukarni jest używanie w bezpośrednim druku spotowym lub rastrowym wyłącznie matryc amerykańskiego producenta firmy Newman Roller. Różnicą w używaniu tego typu matryc w przeciwieństwie do powszechnie używanych drewnianych czy aluminiowych ram jest naciąg sięgający od 45 do nawet 80 newtonów, który w zwykłych ramach nie przekracza wartości 20 newtonów. Ta cecha matryc sprawia, że mamy możliwość uzyskania dużo większej szczegółowości wzorów. Ponadto dzięki zastosowaniu matryc Newman Roller drukowane przez nas dodatki specjalne cechujące się trójwymiarowością  detali takich jak High Denstiy, Gel czy Puff, są dużo bardziej szczegółowe przy zachowaniu najdrobniejszych elementów wydruku tym samym utrzymując jednolitą jakość efektu trójwymiarowego.

Pracujemy jedynie na najwyższej jakości farbach sitodrukowych firmy Wilflex specjalnie sprowadzanych z rynku amerykańskiego. Dzięki nieskazitelnej renomie tego producenta farb mamy pewność wysokiej jakości wykonywanych przez nasz nadruków. Z uwagi na wysoką klasę używanych przez nas farb, są to certyfikowane farby spełniające normę Eco-passport certified (oeko-tex) oraz nie zawierają fenolanów i żadnych metali ciężkich.
Pracujemy tylko na najnowszych specjalistycznych automatycznych maszynach sitodrukowych uznanych producentów M&R oraz Anatol.Nie używamy karuzel ręcznych, ponieważ automat sitodrukowy eliminuje wiele problemów związanych z czynnikiem ludzkim, który jest najsłabszym elementem każdej produkcji. Automatyczne karuzele sitodrukowe zapewniają nam nieskazitelną jakość druku od pierwszej do kilkutysięcznej sztuki przy zachowaniu prędkości około 800 szt./h na każdej maszynie.
Najważniejszym elementem naszej drukarni jest nasz zespół, dzięki którym zawdzięczamy nasz sukces. Dzięki nieustanie podnoszonym kwalifikacjom za sprawą sprowadzania przeróżnych specjalistów z całego świata z zakresu sitodruku w celu odbycia szkoleń jak również nieustanie testowanie najnowszych maszyn, farb lub rozwiązań sitodrukowych, z całą pewnością możemy stwierdzić, że jesteśmy jedną z czołowych drukarni sitodrukowych na rynku dla których najważniejszym elementem jest jakość począwszy od produktów i maszyn na których pracujemy a kończąc na finalnym produkcie jakim jest nadruk. Każdemu naszemu klientowi dajemy gwarancję najwyżej jakości świadczonych przez nas usług.